| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | FTS-LED 1720MM BLANK UNIT CT 11 WIRES |
| Bränd | Sylvania |
| Päritoluriik* | FR |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC002557 |
| Laius | 60 mm |
| Kõrgus | 80 mm |
| Lisatarviku liik | Pindpaigalduse korpus |
| Pikkus | 3400 mm |
| Pakkimistase 1 | 5410288975467 |
| Värvus | Muul viisil |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Materjal | Muul viisil |
| Läbipaistev | No |
| Accessory | No |
| Spare part | Yes |