| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | FT2 PICTO, ISO7010-E002 VU |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC000479 |
| Laius | 102.5 mm |
| Mudel | Sisestatav leht/plaat |
| Materjali paksus | 0.1 mm |
| Kahepoolne | No |
| Piktogrammi tähendus | Väljapääs |
| Pikkus | 208 mm |
| Õhu voolusuund | Straight/upwards |
| Tuvastuskaugus | 20 m |
| Pakkimistase 1 | 3660191815561 |