| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | FT2 ED (wall), Trim for wall recess |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC002557 |
| Laius | 148 mm |
| Kõrgus | 24 mm |
| Lisatarviku liik | Paigaldusraam |
| Pikkus | 256 mm |
| Pakkimistase 1 | 3660191807467 |
| Pakkimistase 2 | 3660191807467 |
| Värvus | Valge |
| Materjal | Plast |