| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | front plate - 18 modules - for Kaedra |
| Bränd | Schneider Electric |
| Kategooriad |
Paigalduskomponendid
|
| Päritoluriik* | IT |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC000775 |
| Ridade arv | 1 |
| Materjal | Plast |
| Pakkimistase 1 | 3303430102090 |
| Pakkimistase 2 | 3303430102098 |
| Värvus | Muul viisil |
| Laius | 150 mm |
| Kõrgus | 360 mm |
| Sügavus | 25 mm |
| Hingedega ava | No |
| Kiirlukustus | No |
| Läbipaistev | No |