| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Front panel, Orion.Plus, 150x500 mm |
| Bränd | Hager |
| Kategooriad |
Paigalduskomponendid
|
| ETIM | EC000456 |
| Materjal | Plast |
| Pakkimistase 1 | 3250610672204, 3250610672204 |
| Pakkimistase 2 | 3250610672204 |
| Laius | 500 mm |
| Kõrgus | 1050 mm |
| Pinna liik | Töötlemata |