| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Freja 3-Kit | Built-in | White |
| Bränd | NORDLUX |
| Päritoluriik* | DK |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 1190 00 |
| ETIM | EC001744 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Nimipinge | 230 V |
| Kaitseaste (IP) | IP23 |
| Valgusvoo nurk | Lai valgusvoo nurk 40-80° |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Süsteemi võimsus | 5 W |
| Pakkimistase 1 | 5701581335189 |
| Pakkimistase 2 | 5701581335097 |
| Kere värvus | Valge |
| Kere materjal | Muul viisil |
| Valgusvoog | 350 lm |