| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Frame,univers FW,without door,for FWU71. |
| Bränd | Hager |
| Kategooriad |
Paigalduskomponendid
|
| ETIM | EC002617 |
| Värvus | Valge |
| Laius | 353 mm |
| Kõrgus | 1153 mm |
| Sügavus | 13 mm |
| RAL-number | 9010 |
| Materjal | Metall |
| Pakkimistase 1 | 3250612763962, 3250612763962 |
| Pakkimistase 2 | 3250612763962 |