| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Frame,univers FW,without door,for FWU42. |
| Bränd | Hager |
| Kategooriad |
Paigalduskomponendid
|
| ETIM | EC002617 |
| Värvus | Valge |
| Laius | 603 mm |
| Kõrgus | 703 mm |
| Sügavus | 13 mm |
| RAL-number | 9010 |
| Materjal | Metall |
| Pakkimistase 1 | 3250612763863, 3250612763863 |
| Pakkimistase 2 | 3250612763863 |