| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Frame 3gang, R.classic, al./p. white, luminium anodised |
| Bränd | Berker |
| Kategooriad |
Raamid (siwtches & sockets)
|
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000007 |
| Värvus | Alumiinium |
| Laius | 223.2 mm |
| Halogeenivaba | Yes |
| Kõrgus | 81.2 mm |
| Sügavus | 9.9 mm |
| Ühikute arv | 3 |
| Hingedega kate | No |
| Pinnatöötlus | Anodeeritud |
| Kõrgus | 0 mm |
| Laius | 0 mm |
| Sildi koht/infopind | No |
| Materjal | Alumiinium |
| Materjal | Metall |
| Kinnitusviis | Klamberpaigaldus |
| Paigaldussuund | Horisontaalne ja vertikaalne |
| RAL-number (akin) | 9006 |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Sobib põrandakarpi | No |
| Läbipaistev | No |
| Pinna liik | Matt |
| Sobib seinakanaliga | Yes |
| Sobib süvistatud paigaldisele | Yes |
| Süvistatud paigaldus | Yes |
| Horisontaalsete ühikute arv | 3 |
| Vertikaalsete ühikute arv | 3 |
| Puuritud ava läbimõõt | 54 mm |
| Horisontaalmoodulite arv (moodulsüsteem) | 0 |
| Vertikaalmoodulite arv (moodulsüsteem) | 0 |
| Komplektide arv | 3 |
| Pakkimistase 1 | 4011334392378 |