| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Fr. part. plate Quadro.Plus 200x300 mm |
| Bränd | Hager |
| ETIM | EC002524 |
| Koos kaabli sisendiga | No |
| Materjal | Teras |
| Sobib kasutamiseks küljepaneelina | Yes |
| Sobib kasutamiseks tagapaneeliks | No |
| Pakkimistase 1 | 3250612648108, 3250612648108 |
| Pakkimistase 2 | 3250612648108 |
| Laius | 300 mm |
| Kõrgus | 200 mm |
| Lukuga | No |