| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | FPT DPX3 125HP V.FIX |
| Bränd | Legrand |
| Kategooriad |
Mounting Сomponents
|
| Päritoluriik* | IT |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 1000 00 |
| Materjal | Teras |
| Pakkimistase 1 | 3414972094894 |
| Pakkimistase 2 | 3414972132060 |
| Laius | 600 mm |
| Kõrgus | 300 mm |
| Kapi paigalduslaius | 725 mm |
| Pinna liik | Pulbervärvitud |