| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | FP-UAT-600 Fuse, 2 pack FP-UAT-600 |
| Bränd | Fluke |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 1010 00 |
| ETIM | EC002704 |
| Mudel | Keraamiline sulavkaitse |
| Suurus | 6.3x32 mm |
| Pinge liik | AC |
| Tunnusvool | 0.5 A |
| Pakkimistase 1 | 0095969873789 |
| Tunnuspinge | 1000 V |
| Vabasti tunnusjoon | Superkiire (FF) |
| Kasutuskategooria | aR (kaasnevate pooljuhtide kaitse) |
| Lülitussuutlikkus | 30 kA |
| Võimsuskadu nimivoolul | 0.4 W |