| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | FP PRO MPTP 480 XC |
| Bränd | Weidmüller |
| Kategooriad |
Assembly Accessories and Parts
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| Lisatarviku liik | Kinnituse osad/-komplekt |
| Materjal | Alumiinium |
| Pakkimistase 1 | 4050118734126 |
| Laius | 90 mm |
| Kõrgus | 128 mm |
| Sügavus | 4 mm |