| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | FP A 2 63/300 Residual Current Circuit Breaker 2P A type 300 mA |
| Bränd | ABB |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 2010 00 |
| ETIM | EC000003 |
| Pinge liik | AC |
| Tunnusvool | 63 A |
| Tunnuspinge | 240 V |
| Isolatsiooni nimipinge Ui | 440 V |
| Pooluste arv | 2 |
| Tunnus-rikkevool | 0.0003 A |
| Rikkevoolu liik | A |
| Selektiivne kaitse | No |
| Lühisvoolu lahutusvõime (Icw) | 10 kA |
| Löökvoolutaluvus | 250 kA |
| Lühiajalise viibega rakendumine | Yes |
| Sagedus | 50/60 Hz |
| Tunnus-impulsstaluvuspinge Uimp | 6 kV |
| Pakkimistase 1 | 5411815226328, 5411815226328 |
| Pakkimistase 2 | 5411815226328 |
| Paigaldusviis | DIN liist |
| Sisseehitussügavus | 44 mm |
| Saasteaste | 3 |
| Laius mooduli arvudes | 2 |
| Plahvatuskindel | No |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Ühendatava juhi ristlõige, massiivsoonega | 1 mm² |
| Ühendatava juhi ristlõige, mitmekiuline | 1 mm² |
| Blokeerimisseadmega | No |
| Lisaseadmed on võimalikud | Yes |