| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | FOR150T72G FOR 150 4 ROW TRANSPARENT DOOR |
| Bränd | ABB |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC000214 |
| Paigaldusviis | Pinnapealne/süvispaigaldatav |
| Kere materjal | Plast |
| Kaitseaste (IP) | IP40 |
| Katte kuju | Suletud |
| Pakkimistase 1 | 5411815255335 |
| Värvus | Hall |
| Laius | 355 mm |
| Kõrgus | 600 mm |
| Sügavus | 150 mm |
| RAL-number | 7036 |
| Koos montaažiplaadiga | No |
| Ridade arv | 3 |
| Katte liik | Uks |
| Laiendamine on võimalik | No |
| DIN-liist | Yes |
| Laius mooduli arvudes | 54 |
| Sulgemisviis | Muul viisil |
| Läbipaistev kate/uks | Yes |
| Lukuga | No |