| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Focus | Recessed light | Brushed steel |
| Bränd | NORDLUX |
| Päritoluriik* | DK |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 2140 00 |
| ETIM | EC000758 |
| Kõrgus/sügavus | 145 mm |
| Nimipinge | 230 V |
| Kaitseaste (IP) | IP23 |
| Süsteemi võimsus | 7 W |
| Pakkimistase 1 | 7057388743176 |
| Pakkimistase 2 | 7057389103078 |
| Lambipesa | GU10 |
| Kere värvus | Muul viisil |
| Kere materjal | Muul viisil |