| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Flush-mount wall docking station with charging function, black |
| Bränd | ELTAKO |
| Päritoluriik* | AT |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8526 9200 00 |
| ETIM | EC002834 |
| Paigaldusviis | Süvistatud paigaldus (krohvi) |
| Värvus | Must |
| Laius | 225 mm |
| Kõrgus | 315 mm |
| Sügavus | 78 mm |
| Sobib .. | Muul viisil |
| Pakkimistase 1 | 4010312327463, 4010312327463 |
Flush-mount wall docking station with charging function, Aluminium frame, black glass panel, with power supply 110-230V, including flush-mounted box