Spectralux®Plus Ring , NL-T9 32W/840C/G10Q image 1
Spectralux®Plus Ring , NL-T9 32W/840C/G10Q image 2
Spectralux®Plus Ring , NL-T9 32W/840C/G10Q image 3
Spectralux®Plus Ring , NL-T9 32W/840C/G10Q thumbnail 1
Spectralux®Plus Ring , NL-T9 32W/840C/G10Q thumbnail 2
Spectralux®Plus Ring , NL-T9 32W/840C/G10Q thumbnail 3
Spectralux®Plus Ring , NL-T9 32W/840C/G10Q
Minimaalne tellimuse kogus: 12 Tootmisest väljas
Hind (ilma KM-ta):
Hind nõudmisel
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 4008597196089
MPN: 31219608
Pakend: 1
Karp: 12
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi Spectralux®Plus Ring , NL-T9 32W/840C/G10Q
Bränd Radium
Kategooriad Ümmargused luminofoorlambid T9
G10q pirnid
Päritoluriik* CN
ETIM EC000108
Energiaklass G
EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister 541194
Värvus Valge
Lambipesa G10q
Valgusvoog 2100 lm
Värviesitusindeks 80-89 (klass 1B)
Toru läbimõõt 29 mm
Lambi kuju Ringikujuliselt
Pikkus 305 mm
Valguse värvus 840
Ring läbimõõt 305 mm
Värvustemperatuur 4000 K
Lambi võimsus 32 W
Lambi nimetus T9
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4008597196089
Pakkimistase 2 4008597596087
Muud tehnilised andmed
Rakendus General
Valgusvoo nurk 360 °
Splitter kaitse No
Valgusefektiivsus 62 lm/W
Süüteriba No
Kiirsüütamine No
Talitlus ilma starterita No
Sisemine peegeldi No
Täisspektriga lamp No
Sobib turvavalgustuseks No
Kaheseinaline No
Valguse värvus EN 12464-1 järgi Neutraalne 3300-5300 K
Kasutamiseks madalatel temperatuuridel No
Sobib plahvatuskindlatesse valgustitesse No
Keskmine nominaalne eluiga 7500 h
Energiatõhususe klass vastavalt ELi määrusele 2019/2015 A
Kirjeldus
Fluorescent lamp Ring 29mm diameter, light colour 840, high luminous efficiency, good colour rendering, long life, base G10q. Controllable by Dim-ECG.