| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Fluorescent Tube 35W/840 T5 StarLight |
| Bränd | Starlight |
| Kategooriad |
Luminofoorlambid T5
G5 pirnid |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 3110 00 |
| Lambipesa | G5 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Valguse värvus | 840 |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 35 W |
| Lambi nimetus | T5 |
| Pakkimistase 1 | 2777000034554 |