| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | FLK-II900 Fluke ii900 Sonic Industrial Imager |
| Bränd | Fluke |
| Päritoluriik* | RO |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9026 8020 00 |
| ETIM | EC004310 |
| Näidik | Graafiline |
| Mõõteulatus | 5.6-133.1 dB |
| Toimekaugus | 0.5-50 m |
| Kuvari diagonaal | 17.8 cm |
| Helisignaali sagedus | 2-52 kHz |
| Kuvari eristusvõime, resolutsioon | 1280x800 |
| Visuaalne kujutis | Yes |
| Anduri liik | Microphone array |
| Pakkimistase 1 | 0095969906371 |
| Laius | 322 mm |
| Kõrgus | 186 mm |
| Mälufunktsiooniga | Yes |
| Andmesiini liik | USB-C |
| Pikkus | 68 mm |
| USB ühendus | Yes |
| Mälu maht | 32 GB |
| Ümbrustemperatuur | -10-45 °C |
| Puuteekraaniga | Yes |
| Bluetooth liides | No |
| WiFi-ga ühilduv | No |
| Kaitseaste (IP) | IP40 |
| Sisemine mälu | Yes |
| Tööpõhimõte | MEMS |
| Patarei liik | Liitium-ioonaku |
| Laseriga | No |
| SD-kaardi pilu | No |
| Patareitoitega | Yes |
| Akupatarei suurim kestvus | 6 h |
| Videosalvestus | Yes |
| Sisseehitatud põletiga | No |
| Kaadrit sekundis (fps) | 25 |
| Headphone | No |
| Vahemaa mõõtmine | Yes |