FLT-MB-T1-264/12.5-3+0-UT - Type 1+2+3 combined lightning current and surge arresters image 1
Type 1+2+3 combined lightning current and surge arresters
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni järgmise hinnakirjani või kuni kaupa jätkub
EAN: 4063151751241
MPN: 1380658
Karp: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi FLT-MB-T1-264/12.5-3+0-UT - Type 1+2+3 combined lightning current and surge arresters
Bränd Phoenix Contact
Kategooriad Liigpingepiirikud (SPD)
Päritoluriik* CN
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 3030 00
ETIM EC000941
Pingekaitsetase 1.5 kV
Nimilahendusvool (8/20) 12.5 kA
Nimipinge AC 240 V
Kaitseaste (IP) Muul viisil
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4063151751241
Muud tehnilised andmed
Paigaldusviis Muul viisil
Kaugsignalisatsiooni kontaktiga No
Suurusaste 4 mooduli sammu
Suurim kestevpinge AC 264 V
Kategooria tüüp 2 No
Signaal seadme juures Optiline
Pingekaitsetase N-PE 1.5 kV
Maksimaalne juhi ristlõige, jäik (jäik, kiuline) 35 mm²