| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | PLS FS Floor Stand for PLS 3, 5, 6 |
| Bränd | Fluke |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9031 9000 00 |
| ETIM | EC003203 |
| Maksimaalne koormus | 1 kg |
| Materjal | Teras |
| Transportpikkus | 10.7 cm |
| Töökõrgus | 4.6 cm |
| Pakkimistase 1 | 0095969887373 |
| Mass/kaal | 0.14 kg |
| Seadistatav | No |
| Meeterkeermega polt (M..) | 6.35 |
| Spindli variant | No |
| Seadistatav kesksammas | No |
| Kolmjala pea | Tasapinnaline |
| Kolmjala pea läbimõõt | 0 mm |
| Kolmjala jalgade kinnitusviis | Muul viisil |