| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | FLOOR FRAME FOR PLAZ(T) 750X420 |
| Bränd | Schneider Electric |
| Kategooriad |
Assembly Accessories and Parts
|
| Päritoluriik* | ES |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| Lisatarviku liik | Adapteri komplekt |
| Materjal | Teras |
| Pakkimistase 1 | 3606480193422 |
| Laius | 730 mm |
| Kõrgus | 8 mm |
| Sügavus | 360 mm |