| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | floor distributor complete steel db |
| Bränd | Hager |
| Kategooriad |
Kaablikett
|
| ETIM | EC002596 |
| Laius | 210 mm |
| Kõrgus | 22 mm |
| Pikkus | 210 mm |
| Materjal | Muul viisil |
| Pakkimistase 1 | 4012002246122, 4012002246122 |
| Pakkimistase 2 | 4012002246122 |
| Pakkimistase 3 | 4012002246122 |
| Värvus | Antratsiit |
| Halogeenivaba | Yes |
| RAL-number | 9005 |
| Materjal | Muul viisil |