| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | FloodOly-P Driver-Box-In/Out-600W-DALI |
| Bränd | Opple |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 9010 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Laius | 154 mm |
| Kõrgus | 97 mm |
| Lisatarviku liik | Muul viisil |
| Pikkus | 516 mm |
| Pakkimistase 1 | 6931783016367 |
| Värvus | Muul viisil |
| Materjal | Muul viisil |