| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Floodlight LED 50W/3000K Black IP65 |
| Bränd | LEDVANCE |
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 4210 00 |
| ETIM | EC001744 |
| Laius | 216 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 187 mm |
| Valgusvoo nurk | Eriti lai valgusvoo nurk >80° |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Süsteemi võimsus | 50 W |
| Efektiivne valgusvoog | 5000 lm |
| Valgusti tõhusus | 100 lm/W |
| Pakkimistase 1 | 4058075001107 |