| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | FlexiTech Combined Wall 30m CG-S IP |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC001957 |
| Laius | 0.001 mm |
| Pikkus | 0.001 mm |
| Kõrgus/sügavus | 0.001 mm |
| Pakkimistase 1 | 3660191813741 |
| Pakkimistase 2 | 3660191618155 |
| Lambiga | No |
| Tulekindlus "D" | No |
| Kauglülitiga | No |
| Sealhulgas piktogramm | No |