| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Flat cable 3m, 2* 0,75 mm² 2.5A 250V~ IP20 with on/off switch and EU plug, black |
| Bränd | THORGEON |
| Kategooriad |
Toitekaabel
|
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Nimivool | 2.5 A |
| Juhi nimiristlõige | 0,75 mm² |
| Pikkus | 3 m |
| Summaarne soonte arv | 2 |
| Nimipinge | 250 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Koos juhtmelülitiga | Yes |
| Pakkimistase 1 | 4752280011387 |
| Pakkimistase 2 | 4752280011745 |