| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Flange plate |
| Bränd | WAGO |
| Kategooriad |
Paigalduskomponendid
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 9010 00 |
| ETIM | EC000456 |
| Materjal | Teras |
| Sobib ümbrise kõrgusele | 120 mm |
| Pakkimistase 1 | 4050821531685 |
| Laius | 195 mm |
| Kõrgus | 195 mm |
| Kapi paigalduslaius | 400 mm |
| Seadmeraamide (RU) arv | 2 |
| Pinna liik | Lakitud / emailitud |