| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Fiber optic cassette for patch panel |
| Bränd | BTicino |
| Päritoluriik* | FR |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8543 7090 00 |
| ETIM | EC001130 |
| Optilise kiu liik | Muul viisil |
| Koos kerega | No |
| APC-versioon | No |
| Punutistega | No |
| Sobib ühenduste/adapterite arvule | 12 |
| Esiplaadiga | No |
| Pakkimistase 1 | 8012199988542 |
| Pakkimistase 2 | 8012199988542 |
| Paigaldusviis | Muul viisil |
| Värvus | Must |
| Laius | 217.5 mm |
| Kõrgus | 39 mm |
| Sügavus | 109.4 mm |
| RAL-number | 9005 |