| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | FI switch 4P 40A 30mA A FLEX bottom |
| Bränd | EATON |
| Päritoluriik* | RO |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000003 |
| Pinge liik | AC |
| Tunnusvool | 40 A |
| Tunnuspinge | 0 V |
| Isolatsiooni nimipinge Ui | 440 V |
| Pooluste arv | 4 |
| Tunnus-rikkevool | 0.03 A |
| Rikkevoolu liik | A |
| Selektiivne kaitse | No |
| Lühisvoolu lahutusvõime (Icw) | 10 kA |
| Löökvoolutaluvus | 0.25 kA |
| Lühiajalise viibega rakendumine | No |
| Sagedus | 50 Hz |
| Tunnus-impulsstaluvuspinge Uimp | 4 kV |
| Pakkimistase 1 | 8711426640917 |
| Paigaldusviis | DIN liist |
| Sisseehitussügavus | 60 mm |
| Saasteaste | 2 |
| Laius mooduli arvudes | 4 |
| Plahvatuskindel | No |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Ühendatava juhi ristlõige, massiivsoonega | 1.5-35 mm² |
| Ühendatava juhi ristlõige, mitmekiuline | 1.5-16 mm² |
| Blokeerimisseadmega | No |
| Talitlusaegne ümbrustemperatuur | -25-60 °C |
| Lisaseadmed on võimalikud | Yes |