FHO54W/GRO-RETAIL image 1
FHO54W/GRO-RETAIL
Minimaalne tellimuse kogus: 10 Tootmisest väljas
Hind (ilma KM-ta):
Hind nõudmisel
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 5410288007304
MPN: 0000730
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi FHO54W/GRO-RETAIL
Bränd Sylvania
Kategooriad Luminofoorlambid T5
G5 pirnid
Päritoluriik* DE
Harmoneeritud süsteemi kood 8539 3110 00
ETIM EC000108
Värvus Muul viisil
Lambipesa G5
Valgusvoog 0 lm
Toru läbimõõt 0 mm
Pikkus 1150 mm
Valguse värvus 0
Ring läbimõõt 0 mm
Värvustemperatuur 0 K
Lambi võimsus 54 W