| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | FH204 A-40/0.03 U CEBEC Residual Current Circuit Breaker 4P A type 30 mA |
| Bränd | ABB |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 3030 00 |
| ETIM | EC000003 |
| Tunnusvool | 40 A |
| Tunnuspinge | 400 V |
| Isolatsiooni nimipinge Ui | 500 V |
| Pooluste arv | 4 |
| Tunnus-rikkevool | 0.03 A |
| Rikkevoolu liik | A |
| Selektiivne kaitse | No |
| Lühisvoolu lahutusvõime (Icw) | 1 kA |
| Löökvoolutaluvus | 0.25 kA |
| Lühiajalise viibega rakendumine | No |
| Sagedus | 50 Hz |
| Tunnus-impulsstaluvuspinge Uimp | 4 kV |
| Pakkimistase 1 | 8012542940104 |
| Paigaldusviis | DIN liist |
| Sisseehitussügavus | 69 mm |
| Laius mooduli arvudes | 4 |
| Kaitseaste (IP) | IP2X |
| Ühendatava juhi ristlõige, massiivsoonega | 25 mm² |
| Ühendatava juhi ristlõige, mitmekiuline | 10-25 mm² |
| Blokeerimisseadmega | Yes |
| Talitlusaegne ümbrustemperatuur | -5-40 °C |
| Lisaseadmed on võimalikud | No |