| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | FFKSS-SW 21 grijs Kunstst. spiraalslang + verenstalen dr. |
| Bränd | FRÄNKISCHE |
| Kategooriad |
Cable Hoses
|
| Harmoneeritud süsteemi kood | 3917 3900 00 |
| Talitlustemperatuur | -25-60 °C |
| Mantli materjal | Ümbriseta |
| Kiu materjal | Plastikümbrisega terasvedru |
| Materjal | PVC |
| Kaitseaste (IP) | IP54 |
| Pakkimistase 1 | 4013960223200 |
| Värvus | Hall |
| Välisläbimõõt | 27 mm |
| Halogeenivaba | No |
| Siseläbimõõt | 21 mm |
| Painderaadius, staatiline | 27 mm |
| Tasane sisepind | No |
| Painduvus | Väga paindlik |
| Tasane välispind | No |
| Nimiläbimõõt | 21 mm |
| Nimimõõde tollides | Muul viisil |
| Heakskiidetud vastavalt standardile DIN EN 61386-23 | No |