FER12032UN UN-INS FERRULE 120X32, 250KCMIL image 1
FER12032UN UN-INS FERRULE 120X32, 250KCMIL image 2
FER12032UN UN-INS FERRULE 120X32, 250KCMIL thumbnail 1
FER12032UN UN-INS FERRULE 120X32, 250KCMIL thumbnail 2
FER12032UN UN-INS FERRULE 120X32, 250KCMIL
Ainult telli Minimaalne tellimuse kogus: 25
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 5415022485462
MPN: 7TCA301050R0193
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi FER12032UN UN-INS FERRULE 120X32, 250KCMIL
Bränd ABB
Kategooriad Kaabli pressotsikud
Päritoluriik* DE
ETIM EC000005
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 5415022485462
Kirjeldus
Uninsulated Ferrule, Conductor Size 120mm², 250 kcmil, Length 32mm/1.26 Inch, Inner Diameter 16.5mm/0.65 Inch, Outer Diameter 19mm/0.75 Inch, Tin-Plated, Copper