| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | feed-in terminal, 300 sq. mm, 2-pole, on mounting plate, (Mi VE 302) |
| Bränd | HENSEL |
| Kategooriad |
Terminal Block Accessories
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8537 1098 00 |
| Tunnuspinge | 690 V |
| Tunnusvool In | 630 A |
| Pakkimistase 1 | 4012591655497 |
| Paigaldusviis | Vahetu paigaldamine |
| Värvus | Hall |
| Pooluste arv | 2 |
| Talitlustemperatuur | 55 °C |
| Klambrite arv pooluse kohta | 4 |
| Isolatsioonimaterjali tulekindlusklass UL94 järgi | Muul viisil |
| Vajalik on otsaplaat | No |
| Elektrilise ühenduse liik 1 | Kruviühendus |
| Elektrilise ühenduse liik 2 | Kruviühendus |
| Ühendatava juhi ristlõige, massiivsoonega | 120-185 mm² |
| Ühendatava juhi ristlõige, peenekiuline ilma kaabli otsamuhvita | 120-300 mm² |
| Ühendatava juhi ristlõige, mitmekiuline | 120-300 mm² |
| Isolatsioonimaterjal | Duroplast |