| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | FC-XR00-NH Front cover |
| Bränd | ABB |
| Kategooriad |
Mounting Сomponents
|
| Päritoluriik* | BG |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Laius | 590 mm |
| Kõrgus | 199 mm |
| Sügavus | 30 mm |
| Materjal | Plast |
| Kaitseaste (IP) | IP41 |
| Pakkimistase 1 | 7025840067597 |
| Värvus | Hall |
| Mudel | Osaline uks |
| EMC-variant | No |
| Pinna liik | Töötlemata |
| Klaasitud uks | Yes |
| Ukse blokeering ahela lahutamisega | No |