| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | FBA-SN250 Plug intumescent ¨250x70mm |
| Bränd | OBO Bettermann |
| Kategooriad |
Fire Protection Systems
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 3925 9080 00 |
| ETIM | EC000210 |
| Mudel | Vahtsulgur |
| Pakkimistase 1 | 4012197299583 |
| Pakkimistase 2 | 4012196454075 |
| Pakkimistase 3 | 4012197193904 |
| Kuju | Ümmargune |
| Anuma/salve maht | 0 ml |
| Anuma/koti maht | 0 kg |
| Plaadi paksus/toote pikkus | 0 mm |
| Nõutavad on lisatarvikud | Yes |
| Välimine kõrgus | 70 mm |