| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Fascia white |
| Bränd | Schneider Electric |
| Kategooriad |
Lüliti Raam
|
| Päritoluriik* | MX |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC000007 |
| Värvus | Valge |
| Laius | 86 mm |
| Halogeenivaba | Yes |
| Kõrgus | 120 mm |
| Sügavus | 25 mm |
| Ühikute arv | 1 |
| Hingedega kate | No |
| Pinnatöötlus | Dekoor |
| Kõrgus | 0 mm |
| Laius | 0 mm |
| Sildi koht/infopind | No |
| Materjal | Termoplastist |
| Materjal | Plast |
| Kinnitusviis | Kleepimine (liimiga) |
| Paigaldussuund | Vertikaalne |
| RAL-number (akin) | 0 |
| Löögikindlus | IK05 |
| Kaitseaste (IP) | IP21 |
| Sobib põrandakarpi | No |
| Läbipaistev | No |
| Pinna liik | Matt |
| Sobib seinakanaliga | No |
| Sobib süvistatud paigaldisele | No |
| Horisontaalsete ühikute arv | 0 |
| Vertikaalsete ühikute arv | 1 |
| Puuritud ava läbimõõt | 0 mm |
| Horisontaalmoodulite arv (moodulsüsteem) | 0 |
| Vertikaalmoodulite arv (moodulsüsteem) | 1 |
| Koos paigaldusvõrega | No |
| Komplektide arv | 0 |
| Pakkimistase 1 | 3606489420925 |
| Pakkimistase 2 | 3606489420923 |