F15W/T8/840 SYL-RETAIL image 1
F15W/T8/840 SYL-RETAIL
Tootmisest väljas
Hind (ilma KM-ta):
Hind nõudmisel
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 5410288005690
MPN: 0000569
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi F15W/T8/840 SYL-RETAIL
Bränd Sylvania
Kategooriad T8 luminofoorlambid
G13 pirnid
Päritoluriik* DE
Harmoneeritud süsteemi kood 8539 3110 00
ETIM EC000108
Värvus Muul viisil
Lambipesa G13
Valgusvoog 950 lm
Värviesitusindeks 80-89 (klass 1B)
Toru läbimõõt 0 mm
Pikkus 450 mm
Valguse värvus 840
Ring läbimõõt 0 mm
Värvustemperatuur 4000 K
Lambi võimsus 15 W