| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | FORST3FRD F.O.R. STANDARD 42 MOD MASKING FR+DR |
| Bränd | ABB |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC000747 |
| Laius | 300 mm |
| Kõrgus | 475 mm |
| Sügavus | 120 mm |
| Kaitseaste (IP) | IP40 |
| Pakkimistase 1 | 5411815254604 |
| Värvus | Valge |
| EMC-variant | No |