| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | FORST28P2 F.O.R. STANDARD 28 MOD E B ; FORST28P2 |
| Bränd | ABB |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC000214 |
| Kaitseaste (IP) | IP40 |
| Pakkimistase 1 | 5411815254512 |
| Värvus | Valge |
| Laius | 300 mm |
| Kõrgus | 225 mm |
| Sügavus | 12.5 mm |