| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | FORST14P1 F.O.R. STANDARD 14 MOD E B |
| Bränd | ABB |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC000214 |
| Paigaldusviis | Pinnapealne |
| Kere materjal | Plast |
| Kaitseaste (IP) | IP40 |
| Katte kuju | Väljalõikega |
| Pakkimistase 1 | 5411815254475 |
| Värvus | Hall |
| Laius | 175 mm |
| Kõrgus | 170 mm |
| Sügavus | 120 mm |
| RAL-number | 7035 |
| Koos montaažiplaadiga | No |
| Sisseehitussügavus | 0 mm |
| Ridade arv | 1 |
| Katte liik | Uks |
| EMC-variant | No |
| Laiendamine on võimalik | No |
| Sisemine sügavus | 93 mm |
| DIN-liist | Yes |
| Laius mooduli arvudes | 8 |
| Sulgemisviis | Muul viisil |
| Läbipaistev kate/uks | Yes |
| Lukuga | No |