| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | FOR150FP28 F.O.R. 150-F4 28 MOD GREY DOOR |
| Bränd | ABB |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC000214 |
| Paigaldusviis | Süvistatud paigaldus (krohvi) |
| Kere materjal | Plast |
| Kaitseaste (IP) | IP40 |
| Katte kuju | Väljalõikega |
| Pakkimistase 1 | 5411815254857 |
| Värvus | Valge |
| Laius | 375 mm |
| Kõrgus | 350 mm |
| Sügavus | 108 mm |
| RAL-number | 9010 |
| Koos montaažiplaadiga | No |
| Sisseehitussügavus | 98 mm |
| Ridade arv | 1 |
| Katte liik | Uks |
| EMC-variant | No |
| Laiendamine on võimalik | No |
| Sisemine sügavus | 74 mm |
| DIN-liist | Yes |
| Laius mooduli arvudes | 14 |
| Sulgemisviis | Muul viisil |
| Läbipaistev kate/uks | No |
| Lukuga | No |