| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | EYEBOLT M 8 CRNI |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC000885 |
| Pinnatöötlus | Töötlemata |
| Materjal | Roostevaba teras 316 (V4A) |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Pakkimistase 1 | 4250959920119 |
| Võlli pikkus | 13 mm |
| Kogupikkus | 50 mm |
| Võlli läbimõõt | 8 mm |
| Silma siseläbimõõt | 20 mm |
| Ühendus meeterkeermega | 8 |