| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | EYEBOLT M 8 A2 / 32480000001 / SET=2 |
| Bränd | EATON |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7318 1300 00 |
| ETIM | EC000885 |
| Materjal | C15 (teras) |
| Materjal | Teras |
| Pakkimistase 1 | 4250217425455 |
| Võlli pikkus | 13 mm |
| Kogupikkus | 50 mm |
| Võlli läbimõõt | 8 mm |
| Silma siseläbimõõt | 20 mm |
| Ühendus meeterkeermega | 8 |