| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | EXTERNAL REFLECTOR AR FOR DHLS 85... |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC002558 |
| Värvus | Valge |
| Laius | 500 mm |
| Lisatarviku liik | Peegeldi |
| Läbimõõt | 500 mm |
| Pikkus | 500 mm |
| Kõrgus/sügavus | 255 mm |
| Materjal | Teras |
| Katte liik | Muul viisil |
| Valgusjaotus | Otsene |
| Valgusjaotus | Sümmeetriline |
| Ruutperforeeritud | No |
| Helkurperforeeritud | No |
| Võrestiku/reflektori disain | Matt |
| Valguse hajutaja | Muul viisil |
| Pakkimistase 1 | 4250217411502 |