| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | External manual bypass - for Daker DK 1000-2000-3000 |
| Bränd | Legrand |
| Kategooriad |
UPS-id ja tarvikud
|
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 5080 00 |
| ETIM | EC002850 |
| Lisatarviku liik | Möödaviik |
| Pakkimistase 1 | 3245063109537 |
| Pakkimistase 2 | 3414971004238 |
| Pakkimistase 3 | 3245063109537 |
| Laius | 440 mm |
| Kõrgus | 88 mm |
| Sügavus | 77 mm |