| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | External C. BKIS 12,5, 2c, steel,black |
| Bränd | Hager |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7326 9098 00 |
| ETIM | EC003605 |
| Laius | 230 mm |
| Mudel | Välisnurk |
| Sügavus | 13 mm |
| Pikkus | 250 mm |
| Materjal | Teras |
| Pakkimistase 1 | 4012740215077, 4012740215077 |
| Pakkimistase 2 | 4012740215077 |
| Värvus | Must |
| Halogeenivaba | Yes |
| RAL-number | 9011 |
| Pinnatöötlus | Kaetud |
| Kaitsekile | No |