| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Extension cable 5m N07V3V3-F 3G1,5 yellow K35 SK-plug/connector |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8544 4290 00 |
| ETIM | EC001576 |
| Nimivool | 16 A |
| Juhi nimiristlõige | 1.5 mm² |
| Ühendus 1 | Maandusega pistik, sirge |
| Ühendus 2 | Liitmik koos kaitsekontaktiga |
| Pikkus | 5 m |
| Väliskatte värvus | Kollane |
| Välismantli materjal | PVC |
| Summaarne soonte arv | 3 |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Koos kaitsejuhiga | Yes |
| Pakkimistase 1 | 9003399086823 |